kerkoj femer ne zvicer sorted by
relevance

Admin25.06.2021

Ofroj

com PS: You are probably wondering, even if I would like a video, I'm very busy, what do I have to do? durres, Durres kerkoj 2 vajza ose mami per sex treshe jam shume i mire ne sex per me teper ju le nr e.
1901
Admin02.09.2021

Kerkoj miq

I have some time later this week and early next, so please let me know when, and the best number I can reach you on.
9907
Admin08.08.2021

Kerkoj punesim ne ndertim ne Zvicer

.
3007
Admin08.07.2021

Njoftime nga Shqiperia…

pershendetje kerkoj te njihem me nje djal serioz dhe te paraqitshemte jet i moshes 22 deri ne 50 vjec nr im i.
4808
Admin14.06.2021

Kerkoj Burre Per Martes

mbase mbas bjohjes lind "dicka" serioze mbase jam i ndare dhe jetoj vetem.
2008
Admin03.09.2021

Ofroj

Preferoj qe zonja te jete mbi 45 vjece dhe e mbushur.
Admin19.07.2021

Ofroj

ketu mund te gjesh kompani shqiptare ndertimi ne zvicer sa te duash megjithate ke dhe ketu nga faqet e verdha ne zvicer, eshte nje nga faqet me te vizituara por edhe ketu.
4606
Admin08.08.2021

Zyra e punësimit në Zvicër

kerkoj vajze per lidhje serioze.
2502
Admin13.08.2021

Zyra e punësimit në Zvicër

—Parimi biblik: Luka 6: 3.
7504
Admin04.08.2021

Vajzat Kerkojne Djemte :: Elbasani

Jam Emiljano 34 vjec 1.
1607
Admin01.07.2021

Kerkoj punesim ne ndertim ne Zvicer

Jam Albani nga Klosi 29 vjec punoj elektrecist e hidraulik e riparoj defekte kam deshire te lidhem me vajza ose zonja ti ndihmoj.
3708
Admin07.07.2021

Vajzat kërkojnë djem..!

Jam Gimi 57 vjec nga Tirana jam familjar i rregullt per momentin jetoj vetem per arsye te jetes time private.
9909